Co ode mě můžete v laktačním poradenství očekávat?

Empatii

Mé rady jsou ušité na míru přímo pro vás.

Díky problémům, které mě při kojení kdysi provázely, (opožděný nástup laktace, opakované záněty prsu, pocit, že mé mléko nestačí pro malý váhový přírůstek syna apod) se dokážu vcítit do role každé maminky, které se kojit prostě nedaří. Celý můj kojící příběh naleznete ZDE 

Laktační poradenství má velký psychologický přesah, neboť je konečně čas a prostor na vás. Na maminku. Na témata, která neřeší ani pediatr ani gynekolog a bohužel ani váš praktický lékař. 
A právě díky pochopení svých potřeb a změn, které sebou mateřství přináší můžete předejít řadě obtíží nejen s kojením.

Zkušenost

Laktačnímu poradenství se věnuji již od roku 2010 a za tu dobu jsem nasbírala řadu zkušeností. Umím poradit i při potížích s plochými či vpáčenými bradavkami.
Naučím vás jak zvládnout retenci mléka, zánět prsu bez antibiotik za pomocí speciálních masáží a vhodné kojící polohy.

Podporu

Často stačí jen trpělivost, vyladit techniku přiložení miminka a podpořit, že to zvládnete. V době, kdy jsem rodila já, se mi nepodařilo najít laktační poradkyni, která by přijela k nám. Dala bych nevím co, kdyby někdo pomohl a poradil mi i jinak než po telefonu.

K úspěšnému kojení potřebujete jediné – být otevřené a vnitřně připravené. Je skvělé, když je při mé návštěvě přítomen i váš partner nebo babička, která se vám snaží pomoci, jen neví jak, neboť třeba sama nekojila..

Cílem mého poradenství je nalezení vašeho vlastního potenciálu. Společně objevíme optimální způsob kojení, který bude vyhovovat právě vám a vašemu miminku. Věřte si a najdeme řešení. Nově nyní nabízím i on line záznam z přednášky Vše o kojení pro těhotné maminky, nebo pro ty, které to jednoduše mají daleko. Bližší informace a přihlášky k aktuálním akcím naleznete ZDE.