+420 606 550 005

poradna.vyziva@seznam.cz

Biorezonance

 

Biorezonance vychází z teorie, že každá buňka pracuje na určité frekvenci a vytváří elektromagnetické vlnění, které je měřitelné a využitelné především pro naše zdraví. Více o metodě naleznete na webových stránkách bicom-optima - viz odkaz ve spřátelených webech nebo v knize "Tajemství zdraví a naděje" - Miroslav Pekárek, Václav Vokolek.
Pokud však o metodě pochybujete, najděte si nejprve více informací. Důvěru musíte získat sami, bez vnějšího přesvědčování.


S Biorezonancí a přístrojem Bicom optima jsem se seznámila v roce 2014, do té doby jsem pracovala v klasickém zdravotnictví, které biorezonanci v podstatě nezná. A jako vše, co lékaři neznají, tak raději před neznámou metodou varují či ji zesměšňují. A to je velká škoda, neboť tato metoda skýtá mnohé možnosti. Není třeba se odvracet od fungujících lékařských metod, před nimiž mám úctu a rozhodně je nepodceňuji. Biorezonanci však lze s úspěchem použít společně s klasickou medicínou nebo i samostatně jako podpůrnou metodu. Jejím cílem je podpořit organismus, aby dokázal zmobilizovat své vlastní síly a pomohl si nejlépe sám. S úspěchem Biorezonance pomáhá tam, kde ještě objektivně - medicínsky tzv. není důvod.

Necítíte se dobře, jdete proto k lékaři, ale krevní testy či jiná vyšetření jsou dosud v pořádku. Tělo vám již jasně dává nějakým způsobem najevo, že se něco děje. Varuje vás únavou, zácpou či průjmem, bolestí hlavy či těžkostí po jídle a vy nevíte co s tím. Zde je na místě začít s úpravou životního stylu, změnou jídelníčku či zjištěním případných potravinových alergenů.

Ještě než nastanou v těle funkční změny pomůže biorezonance především v prevenci, harmonizaci organismu, podpoře při virových a bakteriálních nákazách a podobně.

Vzhledem ke své profesi nutričního terapeuta se i v biorezonanci zabývám především souvislostmi s trávením, zjištěním případných potravinových alergenů - resp. určení potravin, které vám prospívají lépe a těch, kterých byste se měli na nějaký čas vyvarovat.

 


 

Osobně pracuji s přístrojem Bicom optima, který je diagnostický i terapeutický. Na rozdíl od některých biorezonančních přístrojů, které jsou pouze diagnostické, umí Bicom současně organismus podpořit a pomocí frekvencí tělo stimuluje k nastartování vlastních obranných mechanismů. 


 

Jak probíhá sezení:

 

Působení biorezonančních přístrojů je nebolestivé a pohodlné. Proto Bicom bez problémů zvládají i malé děti. Po celou dobu sedíte pohodlně v křesle a jsou vám na různá místa na těle přikládány elektrody. Necítíte žádné brnění či jiné nepříjemné vjemy. Během sezení je dobré pít čistou vodu nebo čaj. Doporučuji si vzít s sebou svačinu, hlad v tomto případě opravdu není nejlepší kuchař. V den sezení je dobré se vyvarovat stimulačních nápojům - káva, černý čaj, energetické nápoje, drogy apod.  

První návštěva trvá cca 2 - 2,5h. Metodou EAV udělám diagnostiku, vytestuji vhodné potraviny a dále pracuji na posílení oslabených drah. Diagnostikou zjistíme dlouhodobé zátěže organismu a individuálně domluvíme následující postup. V průběhu první návštěvy také většinou testuji případné potravinové zátěže, proto je dobré, vzít si s sebou doplňky stravy, které užíváte, léky a vzorky nejčastěji konzumovaných potravin. 

Následně je proto nutné začít a pokračovat s úpravou stravy, vyloučením případných potravinových alergenů a celkovou harmonizací životního stylu. Zdravotní problémy jsou důsledek nerovnováhy ve stravě, stresu a podobně, pokud na sobě komplexním přístupem nezačneme pracovat, marně bychom očekávali dlouhodobý efekt. Čím aktivněji přistoupíte k řešení svého problému, tím rychlejší a trvalejší bude výsledek.


Cena je 800,-Kč/ hodinu + 100,-kč čip
První návštěva trvá většinou 2 - 2,5h 
Následující sezení jsou individuální a většinou se pohybují v rozmezí 1,5 - 2h.